DRIFT Auto Serwis - warsztat samochodowy Wrocław - Oferta

Oferta

Przeglądy okresowe, serwis olejowy

Wykonujemy przeglądy okresowe stosując się do zaleceń i terminów producentów samochodów. Każdy przegląd ma na celu sprawdzenie płynów i kontrolę podzespołów mających wpływ na Państwa bezpieczeństwo, komfort podczas jazdy i właściwą eksploatację pojazdów.

Wymiana układów rozrządu

Wymieniając układ rozrządu w Państwa samochodzie dobierzemy części najwyższej jakości, renomowanych firm, zachowując jednocześnie atrakcyjną cenę. Doradzimy jakie czynności należy wykonać przy tej czynności aby ustrzec się przed nieprzyjemnymi niespodziankami i w jaki sposób zapobiec nieprzewidzianym wydatkom.

Diagnostyka silnika i elektroniki

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi i oprogramowaniem serwisowym umożliwiającym profesjonalne diagnozowanie problemów związanych z pracą silnika i elektroniki:
- odczyt parametrów
- kasowanie błędów i inspekcji serwisowych
- naprawa sterowników
- programowanie

Diagnostyka, naprawa zawieszeń i układów kierowniczych

Oferujemy kompleksową naprawę zawieszeń i układów kierowniczych.
Wymianę: amortyzatorów, wahaczy, tulei, łączników oraz innych elementów odpowiadających za bezpieczeństwo i komfort prowadzenia pojazdu.
Na szczególne traktowanie zasługują wyrafinowane wielowahaczowe zawieszenia współczesnych samochodów, które gwarantują wzorowe prowadzenie pojazdu, ale tylko i wyłącznie przy użyciu odpowiedniej jakości części i dokładnych ustawieniach.

Naprawa układów napędowych, wymiana sprzęgieł, naprawa skrzyń biegów

W przypadku awarii układu przeniesienia napędu , możemy Państwu zaoferować pomoc w diagnozie usterki, naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt do demontażu i montażu zespołu sprzęgieł dwumasowych. Zawsze w trudnych i kosztownych sytuacjach staramy się wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie problemu, mając na uwadze koszty, jakość użytych materiałów i dalszą bezawaryjną eksploatację pojazdu.

Serwis klimatyzacji

Oferujemy pełen serwis układów klimatyzacji, diagnostyka, dezynfekcja przegląd, odgrzybianie.Diagnostyka oraz obsługa układu hamulcowego

Wykonujemy pełną obsługę układów hamulcowych od odpowietrzania układu hamulcowego, wymiany płynu hamulcowego poprzez wymianę tarcz, klocków, szczęk, cylinderków, linek hamulcowych do diagnozowania i usuwania awarii układów ABS, ESP. Posiadamy urządzenia umożliwiające wymianę klocków hamulcowych w nowych modelach Audi i VW z elektrycznymi zaciskami hamulcowymi.

Wymiana oraz serwis ogumienia

Zapraszamy do regularnego serwisu ogumienia. Zachęcamy także do sezonowej wymiany opon. Zadbamy o odpowiedni stan felg jak i odpowiednie ciśnienie w kołach.

DRIFT AUTO SERWIS
ul. Warsztatowa 8
53-014 Wrocław

Tel./fax 71 339 80 86
driftautoserwis@o2.pl

Adrian Patla
660 465 757

Mariusz Zapotoczny
604 244 570